top of page

פוליטיקת פרטיות עבור [פאפא פיצה נוף הגליל]

תאריך תחילת התקפות: [21.07.2023]

תודה שבחרת ב[פאפא פיצה]. אנחנו מעריכים את פרטיותך ומחוייבים להגן על מידע האישי שלך. מדיניות הפרטיות הזו מתארת כיצד אנחנו אוספים, משתמשים, מפרסמים ומגנים על הנתונים שלך בעת שאתה מתקשר עם אתר האינטרנט שלנו, היישומונים הניידים שלנו והשירותים
שמספקת [שם המסעדה].

 

"ביטול עסקה
בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"

המידע שאנחנו אוספים
 

מידע אישי: אנחנו עשויים לאסוף מספר זיהוי אישי, כגון השם שלך, כתובת הדוא"ל, מספר הטלפון, כתובת הדואר שלך ומידע תשלום בעת שאתה מבצע הזמנה או משתתף בתוכנית הלקוחות הנאמנים שלנו.

 נתוני שימוש: האתר שלנו והיישומים אוטומטית אוספים מידע מסוים אודות ההתקן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה והתבניות שלך לשימוש. אנחנו עשויים גם לאסוף נתונים אודות הפעילויות שלך באתרים הדיגיטליים שלנו, כמו עמודים שביקרת ופעולות שביצעת.

עוגיות וטכנולוגיות דומות: אנחנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות דומות כדי לשפר את חוויית המשתמש שלך באתר וביישומונים שלנו. הטכנולוגיות האלה מאפשרות לנו לזכור את ההעדפות שלך, לנתח תבניות של שימוש ולשפר את השירותים שלנו.
 

איך אנחנו משתמשים במידע שלך
 

ספק שירותים: אנחנו משתמשים במידע האישי שלך כדי למלא את ההזמנות שלך, לעבד הזמנות ולספק לך את השירותים שאתה מבקש.

 שיפור חוויית המשתמש: המידע שלך עוזר לנו להבין איך אתה מפעיל תקשורת עם הפלטפורמות שלנו ומאפשר לנו לשפר ולהתאים אישית את החוויה שלך.

 שיווק וקידום: בעזרת ההסכמה שלך, אנחנו עשויים לשלוח לך הצעות פרסום, עדכונים ומידע אודות אירועים מיוחדים או פריטי תפריט חדשים.

 תוכניות נאמנות: אם אתה משתתף בתוכנית הנאמנות שלנו, אנחנו עשויים להשתמש במידע שלך למעקב אחרי פרסים ולספק לך תקשורת הקשורה לתוכנית.

 חובות משפטיות: במקרים מסוימים, עשויים להיות עלינו להשתמש או לחשוף את המידע שלך על מנת לעמוד בחובות משפטיות או להגיב לבקשות חוקיות.

שיתוף מידע
 

 ספקי שירותים צד ג': אנחנו עשויים לשתף את המידע שלך עם ספקי שירותים מהימנים שמסייעים לנו בהפעלת העסק שלנו, כגון עובדי עיבוד תשלום, סוכנויות שיווק ושותפים למשלוחים. כל הצדדים האלה מחוייבים להגן על המידע שלך ולהשתמש בו רק למטרות שאנחנו מפרטים.

 העברות עסקיות: במקרה של התמזגות, רכישה או מכירת נכסים, יתכן שהמידע שלך יועבר כחלק מהעסקה. אנחנו נודיע לך אם שינוי כזה בבעלות משפיע על הנתונים האישיים שלך.

 דרישות משפטיות: אנחנו עשויים לחשוף את המידע שלך כאשר נדרשים על פי חוק, תקנות, תהליכים משפטיים או בקשה מהממשלה.
 

* אבטחת מידע
אנו מבצעים אמצעים סבירים להגנה על המידע האישי שלך מפני גישה, חשיפה או שינוי לא מורשים. אולם, אין שיטה של העברת מידע באינטרנט או אחסון אלקטרוני שהיא לחלוטין בטוחה, ואנחנו לא יכולים להבטיח בטחון אופסולוטי.
* בחירות שלך
הסר מהרשימה: תוכל להסיר את עצמך מרשימות התקשורת השיווקית שלנו באמצעות ההוראות המצוינות בדוא"לים שלנו או על ידי יצירת קשר ישירות איתנו.
עוגיות: רוב דפדפני האינטרנט מאפשרים לך לנהל את ההעדפות שלך לגבי עוגיות. ניתן לשנות את הגדרות הדפדפן כדי לדחות עוגיות או לקבל התראה כאשר עוגיות נשלחות.
* פרטיות של ילדים
השירותים שלנו אינם מיועדים לאנשים מתחת לגיל 13. אנחנו לא אוספים בכוונה מידע אישי מילדים. אם נגלה כי בטעות אספנו נתונים מילד, נפעל מיד כדי למחוק אותו.
* שינויים במדיניות הפרטיות
אנחנו עשויים לעדכן את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת כדי לשקף שינויים בפעולותינו או מעין סיבות משפטיות, תפעוליות או
רגולטוריות. אנחנו נודיע לך על כל שינוי חומרי באמצעות האתר שלנו או בדרך אחרת
.
יצירת קשר
8.1. אם יש לך שאלות, דאגות או בקשות בנוגע למדיניות הפרטיות הזו או לניהול המידע האישי שלך, נא ליצור קשר עימנו

בכתובות הבאות: [פאפא פיצה]
[כתובת ליצירת קשר:כתובת: עצמון 18, נוף הגליל]
[04-608-2244]
על ידי שימושך באתר שלנו, ביישומונים או בשירותים שלנו, אתה מסכים להנהגות המתוארות במדיניות הפרטיות הזו.
תודה שבחרת ב-[פאפא פיצה], ואנחנו מצפים לשירותך!

pizza_logo (3) (1).png
bottom of page